Lajme

Colors: Purple Color

Mbrëmë janë arrestuar 33 persona të dyshuar, në mesin e tyre 10 zyrtarë policorë pas një aksioni në fshatin Karaçevë të komunës së Kamenicës, në rajonin e Prishtinës, si dhe lokacione të tjera të vendit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All