Lajme

Colors: Purple Color

Kryeministri shqiptar do të bëhet realitet fal angazhimit të Besës dhe jo BDI-së, theksoi nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi.

Ai me këtë i është kundërpërgjigjur sekretarit organizativ të BDI-së, Artan Grubi, i cili theksoi se kryeministrin e parë shqiptar do ta zgjedhim bashkë me opozitën shqiptare pas 15 korrikut.

Flash Lajme

Më të lexuarat