Lajme

Colors: Purple Color

Ministrja e Brendshme, Slavjanka Petrovska sot për “TV24” ka komentuar deklaratën e kreut të Bashkësisë Fetare Islame (BFI), i cili theksoi se nëse Qeveria nuk i plotëson kushtet e saj dhe të ndihmojë me donacione institutin që drejton ai, atëherë BFI do t’i thërras qytetarët dhe besimtarët të kthehen në xhami dhe të mos respektojnë masat, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Flash Lajme

Më të lexuarat