Lajme

Colors: Purple Color

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka dalur me deklaratë pas zgjedhjeve të djeshme presidenciale dhe rezultatit të kandidatit Blerim Reka, i mbështetur nga kjo parti.

“Dje në vendin tonë u mbajtën zgjedhjet presidenciale, ku qytetarët patën mundësinë për të zgjedhur presidentin e Maqedonisë së Veriut për pesë vitet e ardhshme.

Flash Lajme