Shqipëri

Colors: Purple Color

Një 60-vjeçare nga Durrësi është mbytur në det.

Policia njoftoi se të martën rreth orës 18:00, në lagjen nr.13, Plazh, në Durrës, shtetësja F.Zh., banuese në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka humbur jetën.

Vëzhgim i bërë nga “Shekulli” në pikat e shumicës dhe pakicës së artikujve të ndryshme. Rrezik falimentimi, ulje çmimesh por zero blerje

Briselda Hoxha

“Shekulli” ka bërë një vëzhgim në pikat e shumicës dhe pakicës të veshjeve dhe të elektro-shtëpiakeve për të parë se si po vijon situata post-COVID në këto ambiente.

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka bërë publike dy prioritete kryesore.

Për realizimin e tyre, Meta thotë se duhet të angazhohemi të gjithë.

“Dy prioritetet kryesore për të cilat duhet të angazhohemi të gjithë janë: Përballimi me sukses i COVID-19 dhe plotësimi pa vonesë i 15 kushteve për çeljen e negociatave me Bashkimin Europian”, tha Meta, në një mesazh në Facebook.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All