Shqipëri

Colors: Purple Color

Analisti dhe prezantuesi i emisionit “360gradë” Artur Zheji i ftuar në studion e Ora News duke komentuar protestën e sotme por dhe atë të 16 shkurtit tha : “Rama ka ikur! Kemi një rrugë të mbarë drejt fillimit të ekuilibrimit të pushtetit në Shqipëri.

Flash Lajme