Këto janë pamjet nga banesa ku ndodhi ngjarja e rëndë në Kavajë pak pas mesnatës së të mërkurës, rreth orës 00.40, në Lagjen nr. 2 në Kavajë.

Sipas policisë, D.

H., banues në Kavajë, ka hyrë në banesën e shtetases M. Q.

Në banesë ndodhej dhe shtetasi B. T., banues në Kavajë, punonjës i Policisë së Burgjeve.

Viktimë ka mbetur D. H., ndërsa i plagosur polici i Burgjeve B. T.

Flash Lajme

Më të lexuarat