Vazhdojnë lëkundjet e tërmetit. IGJEUM raporton për lëkundje tërmeti në orën 00: 15, që janë ndjerë në Durrës, Tiranë dhe vendbanime tjera. Sipas IGJEUM tërmeti ka qene me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë në Lagunën e Patokut që gjendet në zonën e bregdetit të Adriatikut. /Koha jonë

Flash Lajme

Më të lexuarat