Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish policin Jovançe Llazarevski-Shilo, transmeton Gazeta Lajm.


Në rrjetet sociale miqtë e ish policit të ndjerë, që është një nga viktimat në aksidentin e mbrëmshëm i thonë lamtumirën e fundit. Ata publikuan fotografinë e njeriut që e voziste renonë dhe humbi kontrollin”, shkruan ky portal.
Bashkë me të në veturë kanë qenë edhe katër familjarë të afërm.
“I njoftojmë të gjithë vëllezërit tanë se mbrëmë në aksident trafiku ka humbur jetën vëllau ynë Jovane Llazarevski-Shilo”, shkruan në faqen Tvrdokorni në fb.

Flash Lajme

Më të lexuarat