Kosova

Policia thotë se reagimi në kohë i tyre ka bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin në Komisariat të njërit prej autorëve të dyshuar, ndërkohë që autori tjetër ka arritur të largohet, derisa kanë njoftuar se shërbimet e policisë janë vënë në ndjekje dhe po punohet për kapjen e tij.

Komisionari Evropian për Politika Evropiane të Fqinjësisë dhe Zgjerimit Johannes Hahn, ka qëndruar sot për vizitë zyrtare në Serbi.
Komisionari Evropian për Politika Evropiane të Fqinjësisë dhe Zgjerimit Johannes Hahn, gjatë ditës së sotme ka qëndruar për një vizitë zyrtare në Serbi, me ç’rast është takuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, transmeton lajmi.net.

Flash Lajme

Më të lexuarat