Kapen 1566 litra naftë të kontrabanduara në Kaçanik

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi kanë pasur të ngarkuar në automjet 58 bidonë me 1566 litra naftë.

Sipas njoftimit, të arrestuarit nuk e kanë deklaruar prejardhjen dhe destinacionin e dërgimit të naftës.

Pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, ndërsa automjeti i tyre së bashku me derivate janë konfiskuar.

  • WhatsApp
  • Tweet
  • Shtype

Postime të lidhura

Flash Lajme