Të rinjt e AAK-së në Gjilan, ngushëllojnë familjen Çoqaj

Në këto momente të vështira për qytetarët e qytetit tonë, shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes Çoçaj, për humbjen e antarit të familjes së tyre nga aksidenti tragjik i ditës së sotme.

Lutemi për gjendjen e të lënduarëve të cilët u preken nga kjo tragjedi, që ta kalojnë këtë gjendje sa më shpejtë dhe të kthehen në familjet e tyre, thuhet në komunikatën për media e dërguar nga i pari i të rinjve të AAK-së në Gjilan, Arlind Vokshi.

  • WhatsApp
  • Tweet
  • Shtype

Postime të lidhura

Flash Lajme