E dini atë shprehjen: “Keni për të bërë diçka? Jepjani një personi të zënë me punë!” E pra ja që ka të drejtë. Këta persona punojnë shumë dhe nuk stresohen.

Por përse? Çfarë i bën ata kaq të qetë dhe të relaksuar? Dardania.com ka sjellë për ju në galerinë më poshtë sekretet e njerëzve që nuk stresohen kurrë dhe zakonet e tyre të përditshme.

Mund të merrni dhe ju disa ide nga ata dhe të shpëtoni nga stresi, kështu që mos i humbisni!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Foto 1 nga 9

Ata kanë një rrjet social të besueshëm, informon Dardania.com


Flash Lajme