Forbes ka “tronditur” të gjithë showbizzin me lajmin se Kylie Jenner nuk është miliadere. Prestigjozja ka shkruar se “prodhuesja e në linje makeupi”, Kylie (22) “ka bërë një mori gënjeshtrash  në vazhdimësi në lidhje me të ardhurat e kompanisë dhe deklarata false të taksave për të arritur të një shumë e madhe parash” Zbulimet janë arritur pas auditimit të Coty ku tregojnë të ardhurat dhe fitimet e vërteta të Kylie Cosmetics.

Blogerja Armina Melvani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë më shumë rreth përditshmërisë së saj.  Së fundmi, ajo publikoi një video ku ka xhiruar një film të shkurtër, siç e ka cilësuar dhe vetë ajo, ku shfaqet duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana.

Gjatë ditës së djeshme, në rrjete sociale tërhoqën vëmendjen disa “deklarata” të forta të parteneres së Stresit, e cila linte të kuptohej se ishte ndarë me reperin.

U aludua se shkak për këtë ishte bërë tradhtia, pikërisht për shkak të postimit të Keisit ku shkruhej:“Nëse tradhëton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë.

Flash Lajme

Më të lexuarat