Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër emrat që përflitet shpesh herë në mediat rozë, për jetën që ajo bën.

Së fundmi pas zënkave dhe kritikave që ajo bëri kundrejt fansave dhe mediave që shkruajtën se këngëtarja nuk ka bërë asnjë bamirësi apo të postojë foto nga tërmeti tragjik në Shqipëri, Enca ka nisur të publikojë foto të nxehta e provokuese.

Flash Lajme