Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë. Lajmi e bukur e ka zbuluar vetë bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, e cila ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, së bashku me babain e lumtur, ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare.Monica është në pritje të ëmbël dhe nga fotoja që ka publikuar me barkun e rrumbullakosur, ka zbuluar se së shpejti familja Cana do të shtohet me një anëtar të ri.

Albërije Hadërgjonaj është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qysh nga debutimi i parë në skenë ajo bëri për vete fansa të shumtë, të cilët e përcjellin me shumë dashuri punën e saj, transmeton rtv21.tv Suksesi i parë i Albërijes në muzikë është qysh në moshën 12-vjeçare, kur kishte rrëmbyer çmimin e parë si këngëtare në Zagreb në kohën e ish-Jugosllavisë.

Flash Lajme