LONDON, ENGLAND - DECEMBER 02: Rihanna arrives at The Fashion Awards 2019 held at Royal Albert Hall on December 02, 2019 in London, England. (Photo by Samir Hussein/WireImage)

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ishte në një lidhje dashurore me miliarderin Hassan Jmaeel, ku i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm 2 ditë më parë.

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata  janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar.

Prej disa ditësh tanimë në mediat italiane, por edhe në rrjetet sociale ka plasur një furtunë e vërtetë në lidhje me Sanremon.

Ka qenë Amadeus, pseudonimi i Amedeo Umberto Rita Sebastiani,  një prezantues televiziv i njour, dhe drejtori artistik i Sanremos, i cili gjatë konferencës së parë për Sanremon është akuzuar për seksizëm.

Flash Lajme