Më në fund të katërt ishin të pranishëm në eventin ‘Royal British Legion Festival of Remembrance’, i cili i bëri bashkë pas 5 muajsh.

Kujtojmë që për herë të fundit Kate, William, Meghan dhe Harry u shfaqën pranë njëri-tjetrit në muajin qershor, kur Mbretëresha Elizabeth festoi ditëlindjen e saj.

Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret e njohura që pëlqehet shumë për vokalin e saj. Ajo përflitet shumë në mediat rozë duke tërhequr vëmendjen për jetën e saj.private.Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Why NOT’ të moderatores Roza Lati në ‘Ora News’.Gjatë intervistës këngëtarja ka folur për jetën private, duke theksuar se nuk është në një marrëdhënie.Ndërkohë gjatë një momenti të emisionit ‘Why Not’ Anxhela është veshur me fustanin e bardhë si nuse, ku foto dhe video ka publikuar edhe Roza në rrjetet sociale, ku duket si një dasmë, ndërsa vetë moderatorja është veshur sërish si një murgeshë.

Flash Lajme