Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit e tij të Instagramit një fotografi të lezetshme.

Në ambientet e një restoranti ai ka pozuar së bashku me babanë e tij, këngëtarin e famshëm, Nysret Muqiqi, dhe tek përshkrimi ka lënë fjalët: “Gjithmonë pozitiv / të dua #fatherson”.

38-vjeçarja dukej mahnitëse teksa po reklamonte buzëkuqin e ri të markës së saj.
Kim Kardashian kishte vendosur që fotosesionin për “KKW Beauty” ta realizonte në banjo, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.Kim ishte futur në një vaskë, e grimosur dhe me rroba ende në trup, teksa po reklamonte një model të kuq të buzëkuqëve.Nëna e tre fëmijëve, kishte vendosur flokët prapa shpinës, ndërsa dukej për mrekulli.Kim, e cila me bashkëshortin e saj, Kanye West, ka tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago, po pret të bëhet nënë për herë të katërt, këtë herë nga një nënë surrogate.Për ndryshe, dhe fëmija i tyre i tretë, Chicago, erdhi në jetë nga një surrogate, 12 muaj më parë.

Flash Lajme