Kur ka kaluar thuajse një vit nga publikimi i saj i fundit në lidhje me procedurën e ngrirjes së vezëve, vendim të cilin ajo e ndau me të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj virtual, Bleona me sa duket ka vendosur që t’i bëjë vetes dhuratën më të bukur, në këtë vigjilje Krishtlindjesh.

Flash Lajme