Kida pas pushime në Turqi, tani ka udhëtuar drejt Gjermanisë.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja e famshme u paraqit në veshje sportive me ngjyrë të barë duke zbuluar vetëm belin e hollë, ndërsa me një grim të lehtë dhe flokët gërsheta, Kida erdhi simpatike edhe këtë herë.

Modelja Afrona Dika ka postuar një foto tepër provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja, e cila më 21 shtator do ti jep fund beqarisë, ka postuar një foto me një veshje të tejdukshme ku shihet se ajo nuk ka të vëna jelek.Besohet se këto fotografi janë pjesë e një foto-sesioni që ajo ka bërë para disa dite me Bleron, me të cilin do të martohet këtë muaj.

Flash Lajme