Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur vet përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur.

Ndërkohë së fundmi, ajo publikoi në InstaStory një fotografi ku pyeste fansat se çfarë hamendësonin se mund të jetë gjinia e foshnjës së saj.

Blogerja italiane me famë botërore Chiara Ferragni nuk lë pa ndarë me ndjekësit e saj në Instagram çdo moment nga udhëtimet e saj. Këtë herë e kthyer në Itali nga pushimet e gjata, në Alpet Dolomites dhe në ishullin privat në Maldives, Chiara  ka vizituar një vend fantastik, që duket sikur të ishte një pjesë e shkurtër filmi teksa blogerja e lëvizte celularin para kësaj mrekullie.

Flash Lajme