Shfaqja që u mbajt në Berlin u rrit nga dy zonjat e famshme, modelja Adriana Lima dhe këngëtarja, Nicole Scherzinger.

Kjo e fundit 40-vjeçare u kujdes për atmosferën ndërsa modelja 31-vjeçare, e cila u pensionua në muajin dhjetor e “Victoria’s Secret”, u ngjit në pistë për të reklamuar një koleksion të veshjeve të dimrit.

Flash Lajme