Ai i krahasoi ato me të artistes Dua Lipa, e cila ka afro 10 milionë klikime tashmë me këngën e saj të re “Swan Song”.

Me ironi, Vedati shkroi në mbishkrimin e fotografisë, se këngëtarët vendorë shifrat e tilla i arrijnë në pak ditë, ndonëse këndojnë për një treg muzikor shumë më të vogël se ajo.

Dje, Dua Lipa ka njoftuar se ka arritur 9 milionë klikime me këngën e re “Swan Song”, por një artist shqiptar ka ‘thumbuar’ estradën pikërisht për klikime.
Këngëtari, Vedat Ademi bëri një postim në Instagram me të cilin habiti të gjithë duke i thënë Duas se artistët tanë 10 milionë klikime i marrin për 3 ditë, shkruan lajmi.net.

Rreth një muaj më parë Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Hana. Më shumë se një muaj pas lindjes së vogëlushes, çifti i njohur kanë publikuar këngën “Romeo&Juliet”, që tregon historinë e tyre të dashurisë.

Mirëpo, duket se gjërat kanë ndryshuar dhe se ish-çifti do të rikthehen sërish bashkë.

(Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Këtë e kanë thënë burimet e TMZ, të cilët kanë konfirmuar se dyshja do të kthehen në shtëpinë e tyre në Atlanda, vendi ku ata kanë jetuar deri para dy muajsh me vajzën e tyre gjashtëmuajshe.

Flash Lajme