Ilari Blasi shfaq format e saj të shkëlqyera gjatë pushimeve, me familjen e saj.3 Partnerja e Françesko Totit ka forma me të vërtetë mbresëlënëse, dhe gjatë kohës që ajo po zhvillon pushimet në Ibiza me familjen e saj, në disa foto të saj në det, ajo duket me një trup 20-vjeçare dhe jo 38-vjeçare.Italiania është martuar me legjendën e Romës, nga viti 2005 ku kanë edhe 3 fëmijë.

Kjo e mërkurë vijon të jetë një ditë mjaft argëtuese për Keisin.

Ndërkohë që mediat po ziejnë për lajmin e krizës në martesën e tyre, ajo ka publikuar disa video dhe foto me shoqen e saj duke shijuar gjëra të thjeshta si një muzikë ritmike në makinë apo xhirot me makina në këndin e lojërave.

Flash Lajme