Ditë më parë, ajo lajmëroi paralajmëroi fansat e saj për një “verë të nxehtë” këtë vit, pasi është në përgatitje të shumë projekteve muzikore.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Doruntina Shala, së fundmi ka pranuar një sfidë interesante në rrjetet sociale, të nisur nga satiristi Burim Ademi.

Ajo është çdo herë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Ronela ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet tejet sharmante me flokë kaçurrela.

Flash Lajme

Më të lexuarat