Këngëtari i njohur Ricky Martin është bërë baba për herë të tretë.

Lajmin e ka dhënë vet këngëtari, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram shkruan: “Jemi shumë të lumtur t’ju njoftojmë se jemi bërë prindër të një vajze të bukur dhe të shëndetshme, Lucia Martin-Yosef”.

Flash Lajme