Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare modelja kanadeze, Stefanie Sherk. Ishte aktori, Demian Bichir që dha lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të gruas së tij. Ai e vlerësoi bashkëshorten si një grua të bukur, engjëllore dhe të talentuar, ndërsa njoftoi me dhimbje të madhe se Stefanie kishte vdekur në mënyrë paqësore, informon dritare.net

Flash Lajme

Më të lexuarat