Mbrëmjen e djeshme në Londër u mbajt premiera e filmit “Lion King” ku morën pjesë shumë të famshëm por edhe çifti mbretëror Meghan dhe Harry-n.

Këngëtarja e njohur Beyonce e cila ka bërë kolonën zanore të filmit të animuar si dhe bën zërin e luaneshës Nala, dukej vërtet si një luaneshë e veshur me ar nga koka të këmbët.

Flash Lajme