Sipas Variety, Ryan Reynolds i është ofruar një pagesë marramendëse prej 27 milionë dollarësh për rolin e tij të ardhshëm në “Six Underground”, një prodhim i Netflix.

Gjithashtu dhe Dwayne “The Rock” Johnson, i cili gjithmonë e më shumë po konsiderohet si një aktor serioz, është paguar më shumë se 20 milionë dollarë për filmin e ardhshëm të “Fast and Furious: Hobbs and Shaw”.

Nderimi i aktores hollivudiane Lucy Liu me një yll në të famshmen “Walk of Fame” mblodhi së bashku ‘Ëngjëjt e Çarlit” të vitit 2000.

Aktoret Cameron Diaz, Drew Barrymore dhe Demi Moore u mblodhën së bashku në këtë event të rëndësishën pë Liu, ku pozuan së bashku si dikur.

Flash Lajme