Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z po shihnin ndeshjen e 3 të finales së NBA-së, kur një grua u afrohet dhe përkulet për t’i folur partnerit të këngëtares.

Normalisht si, çdo femër, edhe Beyonce u bë pak xheloze. Ok, ok u bë shuuuumë!

Një video ka qarkulluar së fundmi në rrjet, ku shihet Beyonce ‘në flakë’. Çifti po përpiqej të shijonte ndeshjen, por u afrohet Nicole Curran, gruaja e pronarit të “Golden State Warriors'”, Joe Lacob, informon dritare.net

Dhe pastaj Beyonce kalon nga një buzëqeshje e ëmbël, në një fytyrë të xhindosur. Shihni videon më mirë, se ajo flet vetë!dardania.com

View this post on Instagram

A post shared by (@dritare_net) on

Jay-Z and Beyoncé are courtside for Game 3 ? pic.twitter.com/6mmJuN8Odn

— ESPN (@espn) June 6, 2019

Foto 1 nga 4


Flash Lajme