Para nisjes zyrtarisht të verës, blogerja e njohur italiane Chiara Ferragni ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, top 10 veshjet e saj të preferuara, nga vera e vitit të shkuar.

Chiara Ferragni është shumë e njohur në botën e modës për stilin e saj gjithmonë modern, ku herë shfaqet e thjeshtë e herë me klas. Ajo tashmë ka linjën e saj të veshjeve, Ferragni Collection, dhe së fundmi ka lancuar dhe linjën e kozmetikës.

Në galerinë më poshtë, do të gjeni 10 veshjet më të bukura të Chiarës, të cilat ajo i ka zgjedhur mes fotove të pafundme që ka. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat