Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë disa ditë më parë dhe shumë thanë se, shkak për këtë ishte performanca e aktorit me Lady Gagën, natën e ndarjes së çmimeve “Oskar”.

Pas asaj performance, të gjithë menduam se, mes çiftit kishte diçka.

Ndërsa fansat e bëjnë atë shkaktare për ndarjen e çiftit, Lady Gaga ka dhënë një reagim. Ndërsa u pyet nga fansat se ku ishte Bradley, Lady u tha, pas koncertit, në Los Anxhelos: “Jini të mirë. Jini të sjellshëm ose zhdukuni!”

Irina Shayk dhe Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes 4-vjeçare, pak ditë më parë. Javën e kaluar, Irina u largua nga shtëpia e tyre në Los Anxhelos, me një valixhe në dorë. Tashmë çifti, ruan miqësi, vetëm për shkak të vajzës së tyre dhe kanë nisur procedurat për kujdestarinë e saj.dardania.com


Flash Lajme