Almeda Abazi, para një muaji u bë nënë për herë të parë. Ajo kujdeset që të zbulojë shumë pak nga jeta e saj private, por këtë herë, me fansat, ka ndarë disa detaje nga paslindja.

Almeda u ka treguar fansave në Instagram se, gjatë shtatzënisë ka fituar 16 kg, por një muaj pas lindjes ajo i ka humbur 8 kg. Sekreti? Shumë e thjeshtë! Ajo i ka humbur vetëm duke ushqyer me gji djalin e saj, Efehan.

“Shtova 16 kg gjatë shtatzënisë dhe humba 8 kg mbas lindjes, por vetëm duke dhënë gji. Nuk kam filluar akoma dietën dhe fitness.”, shkruan Almeda./E.B-dritare.net


Flash Lajme