Gwyneth Paltrow, në një intervistë për Sunday Times, tregon se receta për një martese të lumtur, është të qëndrosh me bashkëshortin 4 ditë në javë. Aktorja hollivudiane, tregon se kjo rutinë i është sugjeruar nga një specialiste.

Ajo rrëfen se Brad, katër ditë të javës shkon të qëndrojë me të, ndërsa tre ditë të tjera I përkushtohet tërësisht fëmijëve nga lidhja e mëparshme, Isabella dhe Brody.

Ajo shprehet se kjo ka funksionuar më së miri, megjithëse skepticizmi ndaj kësaj ideje mbetet i madh./E.B-dritare.net


Flash Lajme