A ka fustan më elegant gjatë verës se i bardhi? Unë mendoj se jo, dhe dukeshat mbretërore po ashtu. Dukesha e Kembrixhit, Sussex, Kontesha e Wessex, madje dhe vetë mbretëresha kanë një dashuri të madhe për fustanet e bardha.

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, rastet kur mbretëroret janë veshur me fustane të bardha verore.dardania.com

Foto 1 nga 12


Flash Lajme

Më të lexuarat