Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, e kanë dëshmuar se kanë lindur për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.

Dyshja në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po argëtohen shumë dhe kështu dukeshin edhe në klipin e fundit të Feros aty ku ishte e pranishme edhe Arbenita.

Pikërisht lidhur me këngën ‘Ride or Die’ u ka bërë Fero së fundmi një pyetje ndjekësve të tij.

“Cilin ven po ndegjohet mas shumti RIDE OR DIE ? “, ka shkruar ai ndërsa në foto shihet çifti duke marrë rreze dielli.

https://www.instagram.com/ferofera/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat