Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, është duke pushuar në Bali.

Nga atje ajo po ndan foto të ndryshme me ndjekësit në Instagram ndërsa së fundmi ka ‘djegur’ rrjetin me pozën në bikini.

Elena ndiqet nga një numër jo i vogël në Instagram dhe njihet për stilin e veçantë dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

https://www.instagram.com/elenaora/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat