Rina Balaj është aktualisht ndër rep-artistet shqiptare më të komentuarat, shkruan lajmi.net.

Ajo me projektet muzikore që po sjell po merr vëmendjen maksimale por nuk janë vetëm ato që e bëjnë të jetë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Rina shpesh publikon foto provokative, madje edhe nga ato në palestër ku në fokus të veçantë ka vithet.

E së fundmi në Instagram e ka publikuar një imazh po ashtu provokues ku tregon gjuhën dhe vendos dorën pranë pjesës intime.

https://www.instagram.com/balajrina/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat