Luana Vjollca para dy ditës solli hitin e verës “Moj bjondinë me sytë e zi”. Një klip i realizuar si në përrallë, ku Luana kishte veshur një fustan të bardhë dhe në flokë kishte lidhur një shall të kuq.

Por puna e mirë ka dhe sakrificat e veta, që të dalë e realizuar. Kështu ka ndodhur dhe me Luanën.

Kur ajo do të xhironte në mal, duhej të hiqte këpucët me takë. Por ja që këpucët nuk donin të dilnin nga këmba.

Këtë moment Luana e ka ndarë me ndjekësit e saj, dhe sipër videos ajo shkruan: “Kur kujton se duhet të heqësh takat, se xhirimi ishte në mal”./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@luanavjollca) on

Foto 1 nga 1


Flash Lajme

Më të lexuarat