Ndërsa ndodhet në burg, reperi shqiptar, Stresi i ka uruar festën e datëlindjes, babait dhe kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

Stresi shkruan se sot kanë datëlindjen dy persona të rëndësishëm për të.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ✌?”,- shkruan Stresi.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat