Këngëtarja Loredana Zefi, gjatë kësaj periudhe, ka qenë në qendër të vëmendjes, në media, për shkak të skandalit me paratë e marra nga çifti zviceran.

Por, mesa duket Loredana nuk iu ka kushtuar shumë rëndësi lajmeve, duke vijuar jetën e saj normalisht.

Ajo publikoi këngën “Labyrinth” dhe së fundmi ka ndryshuar dhe stilin e flokëve. Reperja ka provuar një stil të ri, duke u bërë kaçurrelse. Jemi të sigurt që as ju nuk do ta njihni./E.B-dritare.net


Flash Lajme