Aktori dhe muzikanti Keanu Reeves është personi më i këndshëm në botë. Edhe pse ai është i njohur, gjithmonë pranon të bëjë foto me fansat e tej, pa u treguar arrogant.

Aktori 54-vjeçar ka vetëm një huq. Nëse nuk e keni vënë re, ai asnjëherë nuk i prek njerëzit, dhe i mban duart pezull. Nëse nuk na besoni, shihni fotot në galerinë më poshtë dhe vërtetojeni./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 5


Flash Lajme