Ditën e djeshme, në ditëlindjen e tij, Gjykata vendosi ta lërë të lirë reperin Arkimed Lushaj, të njohur me emrin e artit si ‘Stresi’.

Stresi la qelinë në mesnatë, dhe përmes një postimi në Instagram, tregon sesi është larguar me festë.

Shokët dhe familja e tij e prisnin me fishkëllima dhe bori makinash, duke brohoritur.

‘Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time ,miqtë dhe të afërmit ditëlindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira.Dhurata më e mirë qe morra për ditëlindje ishte LIRIA !! I JUAJI ARKIMED LUSHAJ (STRESI) ??”, shkruan Stresi krah videos./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@stresi) on


Flash Lajme