Pas lajmit të bujshëm të ndarjes nga bashkëshorti, modelja e njohur shqiptare Angela Martini ka publikuar foton e parë në “Instagram”.

Angela shfaqet mjaft në formë e veshur me një fustan rozë që shkëlqen, ndërsa bashkëngjitur me foton shkruan ku duket se jep një mesazh: “Kur lulja çel, bleta vjen paftuar”.Me këtë status, Martini mund t’u referohet komenteve të bëra së fundmi për divorcin dhe problemet me drejtësinë të Dragos.

Lidhur me këto lajme ajo ka reaguar një javë më për revistën “Who”, ku bukuroshja shqiptare mohoi të jetë ndarë nga bashkëshorti ndërsa sqaroi edhe problemet e tij me drejtësinë në Rumani, ku është dënuar me 5 vjet e 6 muaj burg.

Ajo u shpreh se çështja gjyqësore ndaj Dragos u hap për arsye tërësisht politike, kur u prek një nga bizneset e tij 17 vjet më parë.

Madje Angela ka shtuar se nuk ka asnjë proces divorci, por e do më shumën se kurrë dhe se do e mbështesë në çdo moment.


Flash Lajme