Rita Ora ka realizuar një kampanjë të re.

Rita Ora ka publikuar disa imazhe nga kampanja e realizuar për brendin “Escada”.Këngëtarja u fotografua e veshur me një minifund dhe xhaketë, ndërsa nën të nuk mbante veshur asgjë.

Në këto fotografi provokuese ku këngëtarja reklamonte koleksionin e ri të “Escada”, dominonte ngjyra e gjelbër.

Për ndryshe, në një intervistë dhënë së fundi, Rita ka bërë të ditur se të dielën publikohet dokumentari nga vizita e saj në Kosovë.

https://www.instagram.com/ritaora/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme