Reperi i njohur shqiptar Blasta është bërë baba për herë të parë dhe lajmin e bën të ditur vetë me anë të një fotografie të postuar në instagram.

Blasta shkruan se djalin e ka quajtur Tris dhe i premton se do të jetë aty për të në çdo moment.

‘Babi ka me u kanë për ty n’çdo sekondë, kudo e nëpër çkado, për me ta lehtësu çdo sfidë që ta sjell jeta! Kështu që ëndërro shumë i vogli im’, shkruan reperi./e.k-Dritare.net


Flash Lajme