Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj po përgatitet për të nxjerrë në treg një këngë të re. Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e klipit. Në njërën prej tyre, ku Xhensila nuk shfaqet e ëmbël si zakonisht, ajo shkruan se kështu reagon ajo ku vajza është në gjumë dhe Besi rrëzon gjysmën e tenxhereve në kuzhinë.

Ai momenti kur vajza është në gjumë edhe Besi rrëzon gjysmën e tenxhereve në kuzhinë”, shruan ajo.

Ndërkohë më poshtë Bes Kallaku i përgjigjet me një koment.

Kur e zgjoj un thuhet pse e zgjove, kur e zgjon ti vetë thua kishte orarin për ta zgju ajo tani”, shkruan ai./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat