Dua Lipa është ndarë vetëm pak javë më parë nga Isaac Carew, por duket se menjëherë ka nisur një romancë të re. Bëhet fjalë për Anwar Hadid, vëllai i super-modeleve të njohura Gigi e Bella Hadid.Burime për “Prive.al” pranë dy protagonistëve kanë treguar se Dua dhe Anwar janë duke u takuar shpesh. “Dua është takuar me Hadid edhe gjatë muajve të fundit të lidhjes me Isaac.

Tanimë kur kapitulli me Isaac ka përfunduar në mënyrë definitive, dyshja po frekuentohen çdo herë e më shumë me njëri-tjetrin. Romanca është në fillimet e saj, drejt konsolidimit”, ka treguar burimi.


Flash Lajme