Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka postuar një video mjaft të ëmbël të vogëlushit të tij, Kajan. Ai tregon këmbët e vogla të djalit zbathur dhe shkruan:

Zbathur, bëmë baba të të ngjaj i thonë kësaj”, shkruan Veliaj.

Mesa duket edhe ai dikur në fëmijërinë e tij qëndronte zbathur, sikurse i biri sot. Kujtojmë se kryetari i Bashkisë së kryeqytetit u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. /L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@erionveliaj) on


Flash Lajme